15 Temmuz 2009 Çarşamba

Büyü ve cinler Hakkında

Bu konular hakkında her şey yazılır, birçok kişinin yanlış batıl inançları vardır. Cin yerine “Üç harfliler” demek gibi. İnsanlar muska yaptırmak, büyü çözmek için ehil olmayan insanların kapısını çalar bir dünya para öderler. Sözde o büyücüler ya da hocalarda onların sıkıntılarını giderir bir güzel paralarını alırlar. Bu kişilere başvuranların elbette başları dara düşmüştür, aciz kalmışlardır. Eğer doğru kimseye gelmişlerse hastalıkları-hastaları iyileşecek, belki yuvaları yıkılmaktan kurtulacaktır. Umut işte… Ama önemli olan noktayı gözden kaçırırlar. Gözden kaçırdıkları ise ehil kimselerin Bu işleri para karşılığında yapmamalarıdır.İşte bu noktada insanların cevap aradıkları yâda cevabını yanlış yollarda aradıkları sorular
Vardır. Onlardan bazıları şöyledir.
Büyü Nedir? Gerçekten büyü etkilimidir? Cinler gerçek midir? Büyüden korunmak için ne yapmak gerekir? Hangi Dua’lar büyüden korur? Cinden korunmak için ne yapmalı? Ruhi sıkıntılardan korunmak için okunan dualar, Sara ve cinden korunmak için dua, Nazar duası, Sihir duası, Korku ve bela için dua, Muska Yaptırmak, Şirinlik muskası yaptırmak caizmidir, vs.

Bütün bu konularla alakalı geniş ve kapsamlı bilgilere, şifa ayetlerine ve dua’lara dinimizislam sitesinde ayrıntılı bir şekilde yer verilmiş. Buradan bakabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Rating , 10 out of 10 based on 250 ratings